KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14156012
nr 1415 6012
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 67/70, daterad 59. Bildmått: 38x51cm, yttermått inklusive ram: 52x72cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:03:01
29/8 09:49:55
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén